Protsess

1. AUTOKERE ÜLEVAATUS
Meie spetsiaalselt koolitatud Krowni tehnikud vaatavad autokere üle enne töötlust ja teevad täieliku raporti sõiduki seisukorrast ( võimalikud roostekohad, kriimud , mõlgid jne)
1. AUTOKERE ÜLEVAATUS
2. PÕHJALIK AUTOPÕHJA-JA AUTOKERE PESU ENNE TÖÖTLUST
Enne korralikku põhjapesu eemaldatakse auto põhja alt kaitseplastid, katted ning vajadusel mootoripõhjakate.Peale seda pihustatakse spetsiaalselt põhjapesuks mõeldud võimast leotuspesuainet auto põhjale ja rattakoobastesse.Ainel lastakse toimida 10-20 minutit ning peale seda pestakse võimsa survepesuriga puhtaks.Vajadusel korratakse sama protsessi veel 1-2 korda sõltub vajadusest.
2. PÕHJALIK AUTOPÕHJA-JA AUTOKERE PESU ENNE TÖÖTLUST
3. KUMMITIHENDITE KATMINE SILIKOONIGA
Kõik ukse-ja kere küljes olevad kummitihendid kaitstakse Krown Silikooniga, et kaitsta ja hooldada neid.
3. KUMMITIHENDITE KATMINE SILIKOONIGA
4. JALAMATID JA ISTMED
Tehnikud paigaldavad enne töötlust salongi , roolirattale ja istmetele kaitsekiled ning jalamattidele kaitsepaberid, et auto oleks samas seisus nii nagugu Te selle meile jätsite!
4. JALAMATID JA ISTMED
5. MOOTORIPESU
Mootor ja mootoriruum pestakse vastavalt vajadusele spetsiaalse pesuainega, et vajadusel saaks Krowni kaitseainet pihustada ka teatud kohtadele mootoriruumis ja mootoril.
5. MOOTORIPESU
6. LISA
Osadel maasturitel ja kaubikutel eemaldame vajadusel tagatuled, et pääseda ilma lisaavausi tekitamatta vajalikesse kohtadesse.
6. LISA
7. PUURITAKSE LISAAVAUSED
Kui autol puudub kehtiv tehasegarantii (mitte keregarantii), siis puuritakse vajadusel väiksed lisaavad, et pääseda pihustitega vajalikesse kohtadesse. Kui sõidukil on kehtiv tehasegarantii, siis me lisaavausi ei tekita vaid võimalusel kasutame muid tehase poolt tehtud avausi ning ka vee väljavoolu avausi ehk garantii kehtivuse kaotamise pärast pole Teil vaja muretseda! Krown hoolitseb selle eest, et mitte rikkuda Teie kallist vara!
7. PUURITAKSE LISAAVAUSED
8. SÕIDUK ON TÖÖDELDUD
Nüüd pihustavad tehnikud kõik kerepaneelid seestpoolt kuni aknaliinini , et kaitsta võimalikud ohukohad.Kasutame spetsiaalseid pihusteid ja otsikuid, et tagada aine jõudmine ka kõige keerukamatesse kohtadesse.
8. SÕIDUK ON TÖÖDELDUD
9. LISAAVAUSED MÄÄRITAKSE JA PAIGALDATAKSE KAITSEKORGID
Kui auto on töödeldud, kontrollitakse hoolikalt kõik kaitstud kohad üle.Määritakse spetsiaalse määrdega puuritud avaused ning paigaldatakse kaitsekorgid, spetsiaalse tööriistaga.
9. LISAAVAUSED MÄÄRITAKSE JA PAIGALDATAKSE KAITSEKORGID
10. AUTO PEALTPESU
Teie sõiduk puhastatakse vajadusel pigist, valuveljed pestakse veljehappega ning pärast pestakse spetsiaalse Krown leotuspesu ainega mis eemaldab töötluse käigus autokerele sattnud Krowni korrosioonikaitse vaha jäägid, rasva, pori ning mustuse.
10. AUTO PEALTPESU
11. LOOVUTUSEELNE DOKUMENTATSIOON
Krowni Meister pigaldab autosse kleebise järgmise hooldusaja kuupäevaga.Igale sõidukile vormistatakse korrosioonikaitse hooldusraamat, kuhu märgitakse võimalikud roostekohad ning sõiduki ning kliendiandmed

Warning: Undefined array key "image" in /data01/virt80509/domeenid/www.krown.ee/htdocs/wp-content/themes/krown/page-process.php on line 71
12. TÖÖTLUS TEOSTATUD, VÕTMED ÜLE ANTUD!
Auto loovutatakse kliendile puhtana, eemaldatakse kaitsekiled-paberid.
12. TÖÖTLUS TEOSTATUD, VÕTMED ÜLE ANTUD!