Kontakt

Krown esindused Eestis

Krown Tallinna töötluskeskus

Krown Tallinna töötluskeskus


KROWN EESTI OÜ
Lasnamäe MotorCenter
Osmussaare 4, Tallinn

Tel: 620 0884;
Mob: 5556 0303
info@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 – 18.00
L – suletud

Krown Tartu töötluskeskus

Krown Tartu töötluskeskus


KROWN EESTI OÜ
Tähe 133C, Tartu

Mob: 53019222
tartu@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 – 18.00
L – suletud

Krown Narva töötluskeskus

Krown Narva töötluskeskus


CITY CAR SERVICE OÜ
Spordi 6, Narva, 20104

Mob: 5257805
narva@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 – 18.00
L – suletud

Krown Türi töötluskeskus

Krown Türi töötluskeskus


Mäekalda 2, Türi

Tel: 53623535
tyri@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 – 18.00
L – suletud

Krown Viljandi töötluskeskus

Krown Viljandi töötluskeskus


SILLER AUTO OÜ
Suur-Kaare 69, Viljandi

Tel: 4448875
viljandi@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 – 17.00
L – suletud

Krown Valga töötluskeskus

Krown Valga töötluskeskus


MELKROV OÜ
Energia AS 10,
Valga

Mob: 55520123
valga@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 – 18.00
L – suletud

Üldkontaktid

Üldkontaktid


Margus Tammsaar
Tegevjuht
5663 7789
margus@krown.ee

Georg Pull
Müügijuht
503 6159
georg@krown.ee