KKK

Krown T40 on keemiliste ainete segu mis on loodud peatama ja takistama korrosiooni edasist levimist kõikidel metallpindadel. Toode on loodud tehnilise vaseliini baasil millele on lisatud korrosiooni inhibiitoreid. Krown korrosiooni inhibiitorit iseloomustab:

  • on loodussõbralik, hävineb looduses kuni 6 kuu jooksul
  • ei sisalda lahusteid ega muid toksilisi aineid
  • ei ole kergestisüttiv (väga kõrge leekpunkt)
  • ei ole keemiliselt reaktiivne
  • on mitte söövitav
  • saab pihustada iga ilmaga
  • on pikaajalise kaitsega (püsib pikalt aktiivne)

Korrosioonikaitset soovitame teha kõikidele sõidukitele millega liigeldakse aastaringi.Ainult hobi-või suveautodel ei ole vaja korrosioonikaitset teha.

Niiskus on üldjuhul korrosiooni üks peamistest tekkepõhjustest. Sellest tulenevalt peab efektiivne korrosioonikaitsevahend suutma läbi tungida kõikjale kuhu suudab tungida ka vesi ja niiskus. Peale aine pealekandmist ning kinnitumist pindadele eemaldub ülejäänud aine auto aluspindadelt. Enamus aine tilkumisest toimub 24-48 tunni jooksul peale töötlust. Ainet võib tilkuda auto alusele teepinnale ja küljekarpide äärtele ning tagaluugist põrkeraudadele. See nähtus on normaalne ja ei kujuta Teile ega ümbritsevale keskkonnale ohtu. Ainet võib eemaldada autolt kanga või puhta paberiga.

Kui tee on asfaltkattega, kaovad plekid ise paari nädala jooksul. Kui tegu on betoon- või kivisillutisega teega, saab seda eemaldada spetsiaalsete kivipindade puhastusainega, mis eemaldavad rasva. Nendega on võimalik kerge vaevaga plekid eemaldada.

Kohe peale Krown T40 korrosioonitöötlusaine pihustamist tungib töötlusaine ka kõige raskesti ligipääsetavamatesse kohtadesse. Puutudes kokku metallpindadega muutub Krowni korrosiooniinhibiitor koheselt aktiivseks kaitstes olemasolevat pinda. Kaitse jääb aktiivseks igasugustes ilmastikuoludes, moodustades kaitsebarjääri metallipinnale.

Kui Teie autole ei ole kunagi tehtud korrosioonikaitse töötlust, siis on parim aeg seda teha kohe. Autode korrosioon on kõige aktiivsem kevadel ja suve hakul, kui on suured temperatuuri kõikumised. Krown töötluse tulemusena ,olenemata aastaajast millal on töötlus teostatud, tagame aastaringse korrosioonivastase kaitse.

Osad autotootjad kaitsevad rohkem, teised vähem, aga kui metall saab kuuma keevitusprotsessi ajal, siis korrosioonivastane kaitse kaob. Tänapäeva autoehituses kasutatava tehnoloogiaga tehakse umbes 2000 keevitusprotsessi. Iga selline keevisõmblus on potentsiaalne korrosiooni allikas. Seoses sellega aitab Krowni tehnoloogia kaitsta ka autokere ohutust.

Selleks, et saada Krown tehniku litsentsi läbivad tehnikud igaaastase täiendkoolituse, et olla pädevad kuhu, kuidas ja mismoodi töödelda järjest uuenevaid autosid ning millised on viimased uuendused masinaehituse valdkonnas. Treeningvideod näitavad täiuslikku töötlusprogrammi ning koolitusega tagatakse, et korrektne töötlusprogramm teostatakse kõikidele sõidukitele. Krown on ainus ettevõte antud valdkonnas kes kasutab sellist treeningprogrammi.

Paljud firmad kasutavad pealemääritavaid „pigilaadseid” aineid, mis onmõeldud roostes kohtade töötlemiseks. Nende ainetega töödeldud pinnad näevad välispidiselt head välja, kuid pole piisavad korrosiooni eest kaitsmiseks. Sellised pealemääritavad ained ei taga kaitset väliste mehaaniliste vigastuse eest, kuna nad võivad praguneda ja murduda. Pragunenud kaitsepinna vahele koguneb niiskus ja korrosioon hakkab oma hävitustööd tegema kaitsekihi all. Sellisel juhul selline kaitsekiht pigem soodustab korrosiooni tekkimist mitte ei hoia seda ära. Võrdluseks – Krown kaitsekiht on isetaastuv ja pidevalt roniv, jäädes aktiivselt toimivaks ning niiskust tõrjuvaks. Sellepärast soovitamegi teha kaitsekihi uuendamist vähemalt iga kahe aasta tagant, et kaitse püsiks kogu aeg aktiivsena. Lisaks erinevalt määrde tüüpi ainetest pääseb Krown ligi kõige kitsamatele kereõõnsustele ja punktkeevituskohtadele, tagades palju efektiivsema ning kõikehõlmava kaitse. Väga suur Krowni eelis konkurentide ees on liikuvate detailide õlitamine nagu näiteks ukselukud, pidurivoolikud, elektriantennid ja veel palju muud. Pealemääritavad ained ei suuda seda teha.

Krowni töötlust saab teostada igal aastaajal ja iga ilmaga.

Garanteerimaks sõiduki täiuslikku kaitset soovitame sõidukit kaitsta igal aastal või vähemalt iga kahe aasta tagant. Eriti oluline on korrata töötlust igal aastal kui auto läbisõit ületab 30000 km aastas või kui autot kasutatakse eriti rasketes tingimustes. Peamised probleemid tulevad esile just teesoolade ja kemikaalide kasutamisega.

Jah. Krown annab garantii nii uutele kui ka kasutatud autodele.
Krown garantii ei kehti kui sõidukil on juba korrosioonikahjustused ning sellekohane vastav märge kantakse ka töötlusejärgselt hooldusraamatusse.

18 kuuline Krowni garantii ei kehti, kui sõidukit kasutatakse ekstreem-või rasketes tingimustes ning aastase läbisõiduga üle 30 000 km aastas.
Krown Garantii ei kehti:värvipindadele tekkinud roostekohtadele mis on tekkinud väliste tegurite mõjul (kivitäkked, kriimustused).