Kontakt

Извините, этот текст доступен только на “Эстонский”.

Krown Tallinna töötluskeskus

Krown Tallinna töötluskeskus


KROWN EESTI OÜ
Lasnamäe MotorCenter
Osmussaare 4, Tallinn

Tel: 620 0884;
Mob: 5556 0303
info@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 — 18.00
L — suletud

Krown Tartu töötluskeskus

Krown Tartu töötluskeskus


KROWN EESTI OÜ
Tähe 133C, Tartu

Mob: 53019222
tartu@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 — 18.00
L — suletud

Krown Narva töötluskeskus

Krown Narva töötluskeskus


CITY CAR SERVICE OÜ
Puškini 33a, Narva, 20305

Mob: 5257805
narva@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 — 18.00
L — suletud

Krown Viljandi töötluskeskus

Krown Viljandi töötluskeskus


SILLER AUTO OÜ
Suur-Kaare 69, Viljandi

Tel: 4448875
viljandi@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 — 17.00
L — suletud

Krown Rakvere töötluskeskus

Krown Rakvere töötluskeskus


SERVICE EXPERT OÜ
Kreutzwaldi 22A, Rakvere, 44314

Mob: 58177000
rakvere@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 — 17.30
L — suletud

Krown Valga töötluskeskus

Krown Valga töötluskeskus


MELKROV OÜ
Energia AS 10,
Valga

Mob: 55520123
valga@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 — 18.00
L — suletud

Üldkontaktid

Üldkontaktid


Tammsaar Margus
Tegevjuht
5663 7789
margus@krown.ee

Georg Pull
Müügijuht
503 6159
georg@krown.ee