Kontakt


 

Krown Tallinna töötluskeskus

Krown Eesti OÜ
Pärnu mnt. 158F, Tallinn

Tel: 620 0884;
Mob: 5556 0303
info@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 - 18.00
L - suletud

 
 

 

Krown Tartu töötluskeskus

Krown Eesti OÜ
Tähe 133C, Tartu

Mob: 53019222
tartu@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 - 18.00
L - suletud


 

 
 

 

Krown Valga töötluskeskus

Melkrov OÜ
Energia AS 10,
Valga

Mob: 55520123
valga@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 - 18.00
L - suletud


 

 
 

 

Krown Viljandi töötluskeskus

Siller Auto OÜ
Suur-Kaare 69, Viljandi

Tel: Tel: 4448875
viljandi@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 - 17.00
L - suletud


 

 
 


Krown Narva töötluskeskus

CITY CAR SERVICE OÜ
Puškini 33a, Narva, 20305

Mob: 5257805
narva@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 - 18.00
L - suletud



 

 

 


Krown Pärnu töötluskeskus

Alai Group OÜ
Savi 36, Pärnu, 80047

Tel: 4440018
parnu@krown.ee

Avatud:
E-R 09.00 - 18.00
L - suletud



 

 

 

Krown Tallinna töötluskeskus

Eesti OÜ Krown
Pärnu mnt. 158F, Tallinn

Tammsaar Margus
Tegevjuht
5663 7789
margus@krown.ee

Georg Pull
Müügijuht
503 6159
georg@krown.ee