Tooted

BUGS AWAY

Krown Bugs Away - Biolagunev vahend putukajääkide eemaldamiseks Kiiretoimeline, keskkonnasõbralik, biolagunev vahend putukajääkide eemaldamiseks nii sõidukite keredetailidelt kui ka klaaspindadelt. Sobib nii manuaal kui automaat süsteemidesse. Aerosoolpudel: 400ml.

400 ml

 

BITUM CLEANER

Krown Bitum Cleaner on tugevatoimeline, kuid keskkonnasõbralik puhastuslahusti loodusliku sidrunikoore baasil. Sobib asfaldi? ja pikiplekkide eemaldamiseks sõidukite pinnalt, vaipade puhastamiseks, sobilik rasvade, kleebiste ja liimijääkide eemaldamiseks. Pakend: 400ml , 150 aerosoolpudel.

400 ml

 

FAST WAX

Krown Fast Wax (500ml) pihustipudel Pihustatav kiirvaha kasutamiseks peale pesu, kaitsekiht kestab ca 3 nädalat. Pealekandmise järgselt loputada vaha maha ja kuivatada seemisnahkse lapiga. Sobib kõikidele pindadele ? värvitud, klaas, plastik, metall Pihustuspudel:  500ml.

500 ml

 

POWERFUL MULTI-PURPOSE DEGREASER

Krown Degreaser KESKKONNASÕBRALIK VÕIMAS MITMEOTSTARBELINE RASVAEEMALDI

Eemaldab efektiivselt õli, rasva , putukad ja soola.

Kasutusala: Autode mootorid, keredetaild, rehvid,  veljed , auto kerepinnad, tööpingid ja õlised riided.

Sobib väga hästi putukate eemalduseks enne autopesu ja vaipade pesuks.

Kasutamine: Pihustage töödeldavale pinnale ja laske toimida 10-20 sekundit, seejärel loputage veega või puhastage paberiga.Ei sobi puhtalt pigieemalduseks.

Sobib ka mootorite kuivpuhastuseks ilma veeta, pihustage aine npinnale ja laske toimida ning seejärel puhastage lapi või paberiga.

Pihustuspudel:  500 ml.

500 ml

 

100 ml

 

PREMIUM WASH & WAX

PREMIUM WASH 'N' WAX-VAHA ŠAMPOON

Parim vahašampoon autode käsi-ja masinpesuks.Mullinätsu lõhnaline, loodussõbralik ja hästivahutav koostis.Kiiresti kuivav , ei jäta plekke.Peseb hästi ka külmas ja karedas vees. Ei sisalda petrooliumi ega fosfaadi ühendeid.

Kasutuskohad:Kasuta Premium Vaha  Šampooni , et saada täielikult puhas ja läikiv tulemus autode, muruniidukite, mootorrataste, paatide, atv-de, lumesaanide, veokastide ja garaažiuste pesuks.

Kasutamine:Lisa 8-10 l veele 1,5 korgi täit šampooni.Pese harja või svammiga kogu auto, seejärel loputa puhta veega.Parima tulemuse saavutamiseks kuivata peale pesu auto seemisnahast lapiga.

Pudelpakend:  500 ml.

1 L

 

500 ml

 

100 ml

 

BIO ODOR

Halbade lõhnade eemaldaja. Eemaldab kõik looduslikud ja orgaanilised lõhnad ning bakterid. Sobib sõidukite salongi, kangaspindade, vaipade, ruumide, tualettide, septikute, prügikonteinerite jne puhastamiseks.

Aerosoolpudel: 150ml

400 ml

 

150 ml

 

 

 

ACTIVE SPOT & STAIN REMOVER

Aktiivse toimega puhastusaine mis eemaldab enamuse plekkidest vaipadel, autode istmekangal, kangaspindalt, riietelt, mattidelt, auto sisepindadelt ja paljudelt muudelt pindadelt.

Kasutamine: Pihustage ainet puhastatavale pinnale 15-20 cm kauguselt.Laske toimida kuni aine  muutub aktiiveks vahuks, laske toimida pinnal kuni 1 minut, seejärel puhastage pinnad niiske puhta lapiga.Kangaspidadel katsetage alati enne kasutamist vähemnähtaval kohal, et veenduda aine sobivust kanga värvipinnale.

Pihustuspudel:  500ml.

500 ml

 

100 ml

 

SUPREME LEATHER & VINYL VITALIZER

KROWN SUPREME LEATHER & VINYL VITALIZER- LAHUSTIVABA NAHA & VINÜÜLPINDADE VÄRSKENDAJA

Niisutab ja taastab autosalongis olevad naha-ja vinüülpinnad.Taastab pindade algse läike, vinüülpinnad saavad tolmuvaba kaitsekihi.Taastab ka rehvipindade läike kaitstes uue mustuse teket.

Kasutuskohad:Kasuta pindade taastajat naha, vinüüli ja kummipindadel sõidukitel ja koduses majapidamises.

Kasutamine: Väikstele pindadele pihusta väike kogus ainet puhtale mikrokiud lapile ja kanna lapiga töödeldavale pinnale.Suurematel pindadel  pihustada otse töödeldavale pinnale ja puhasta puhta mikrokiud lapiga.Rehvidele kanda ainet svammiga, rehvid eelnevalt pesta puhtaks.Mitte kasutada kummimattidel, põranda- ja kangaspindadel.

Pihustuspudel:  500ml.

500 ml

 

100 ml

 

SPRING FRESH

Õhuvärskendi sobib ebameeldivate lõhnade neutraliseerimiseks. Sobilik sigareti, kütuse jt ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks.

Aerosoolpudel 150ml.

150 ml