Protsess

  Samm #1

Kõigepealt pihustavad Krowni tehnikud amortisaatorite kinnitusplaadid, rattakoopad ja sisemised tiivaääred.
Nii on kogu rattakoobaste piirkond kaitstud.

 

 

  Samm #2

Töötlusel kasutatakse spetsiaalseid pihustajaid, millega töödeldakse kogu sõiduki alumist osa, pöörates eriti tähelepanu suletud ja eraldatud pindadele, kaasa arvatud kütusepaagi ülemisele osale, millele paljud roostekaitse firmad ligi ei pääse.

 

 

  Samm #3

Kõiki keredetaile töödeldakse seestpoolt ja kaitstakse korrosiooni eest. Sinna alla kuuluvad uksed, esi-ja tagatiivad, tagaluuk, kapott ja küljekarbid.

 

 

  Samm #4

Krowni töötlusainet T40 pihustatakse auto mootoriruumi ja kõikidele elektriühendustele, akujuhtmedele, kinnitustele ja teistele metallosadele. Kuna T40 on ideaalne dielektrik,
on seda ohutu pritsida elektrilistele osadele, tagades täieliku kaitse niiskuse vastu.

 

 

  Samm #5

Vajaduse korral eemaldatakse tagatuled, et pääseda ligi sõiduki tagumistele paneelidele, sealjuures garanteerides, et Teie sõiduk muutub täielikult kaitstuks korrosiooni tekke eest.

 

 

  Samm #6

Lõpetuseks pihustavad Krowni tehnikud välised iluliistud, ukselingid-ja raamid, peeglikorpused ning kõik ülejäänud nähtavad probleemsed piirkonnad.

 


Eelised

Oluliselt pikem auto eluiga

Iga-aastane Krowni korrosioonitöötlus kindlustab Teie liiklusvahendi pikema eluea. Peale aine pealekandmist kinnitub kaitseaine sõiduki metallist pindadele ning selle tulemusena tekitatakse pindadele kaitsekiht.Kaitsekiht tõrjub niiskust ja takistab otsekontakti vee ja metalli vahel.Selle tulemusena ei toimu korrosiooni tekkimiseks vajalikku keemilist reaktsiooni. Regulaarne kordustöötlemine Krowniga tagab Teie auto hea välimuse aastateks.
 

Turvalisem sõiduk

Töötluse käigus pihustatakse Krowni ainet sõiduki sisepindadele ning punktkeevitustele, mille tulemusena aitab see säilitada sõiduki konstruktsiooni tugevust ning säilitab ka auto turvalisuse.
 

Parema välimusega auto

Hoides korrosiooni eemal oma sõiduki kerest säilib autol paremini ka värvkate ja sellega tagatakse sõiduki parem välimus kauemaks.

Kõrgem jällemüügi väärtus
Alati kui müüte oma sõidukit on nii ostjal kui Teil alati kindlustunne, et sõiduk oli kaitstud korrosiooni vastu. Roostevaba sõiduki müümisel võib küsida alati kõrgemat hinda ning on tõenäoline müüa ilma suurema allahindluseta. Krowni garantii läheb üle uuele omanikule ilma sellejaoks lisadokumenti vormistamata.

Säästab hoolduskulusid
Kasutades Krowni korrosioonitõrjet määritakse ka sõiduki liikuvaid mehhanisme nagu näiteks aknatõstukid ja käsipiduritrossid, kaitstes olulisi elektriühendusi ja juhtmeid korrosiooni eest. Krowni kliendid maksavad oma autoremondi eest oluliselt vähem raha. Kui remont on siiski vajalik, hoiavad kliendid kokku remonttööde pealt kuna töötluse läbinud sõiduki kinnitused tulevad kergemini lahti ja neid ei ole vaja asendada. Lisaks vajavad vähem vahetamist kõik veermikus olevad kummidetailid.